Ochrana dýchania

 

OCHRANA DÝCHACÍCH CIEST – RÚŠKA A RESPIRÁTORY (IHNEĎ K ODBERU)

Ochrana dýchacích ciest v čase šírenia koronavírusu je mimoriadne dôležitá. V našej ponuke nájdete rôzne ochranné masky na tvár, rúška a respirátory zabezpečujúce ochranu dýchacích ciest. Respirátory (ochranné dýchacie masky) s ventilom FFP2 a FFP3 a medicínske rúška (aj trojvrstvové) sú k dispozícii v našej lekárni, takže môžete ich mať ihneď k odberu. Viete si ich však objednať aj online. Neprehliadnite ani výhodné balenia ochranných masiek na tvár.

OZNAM 6.4.2020 - https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/SK/ZZ/2020/69/

Na základe zákona z 3. apríla 2020 o mimoriadnych opatreniach v súvislosti so šírením nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby COVID-19 v oblasti zdravotníctva môžeme predávať respirátory FFP2 a FFP3 s ventilom iba osobám:

 1. poskytovateľovi zdravotnej starostlivosti
 2. zdravotníckemu pracovníkovi
 3. osobe, pri ktorej na to existujú zdravotné dôvody
 4. orgánom štátnej správy
 5. právnickej osobe alebo fyzickej osobe-podnikateľovi, ktorá je podľa osobitného predpisu povinná zabezpečovať tieto osobné ochranné prostriedky a vykonáva práce uvedené v prílohe tohto zákona, pri ktorých je používanie týchto osobných ochranných prostriedkov nevyhnutné z dôvodu ochrany života a zdravia
 6. právnickej osobe alebo fyzickej osobe, ktorá má uzatvorenú zmluvu o zabezpečení vykonávania prehliadok mŕtvych tiel s Úradom pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou
 7. právnickej osobe alebo fyzickej – osobe podnikateľovi, ktorá poskytuje pohrebné služby na území Slovenskej republiky
 8. zamestnancovi súdnolekárskeho a patologickoanatomického pracoviska úradu pre dohľad
 9. osobe, ktorá distribuuje tieto osobné ochranné prostriedky na území Slovenskej republiky a ktorá má sídlo alebo miesto výkonu podnikania na území Slovenskej republiky a ktorá tieto osobné ochranné prostriedky ďalej predáva alebo prevádza iba osobám uvedeným v písmenách a) až h)
 
   • FFP3 s ventilom CLEANAIR
   • Neohodnotené
   • Novinka
   • Výpredaj
  • Respirátor FFP3 patrí do triedy respirátorov s najvyššou úrovňou ochrany pred vírusmi a rôznych škodlivých častíc z prostredia. Vďaka ventilu je vydychovanie ľahšie a komfortnejšie. Respirátor s ventilom FFP3 je mimoriadne účinnou a pohodlnou ochranou proti koronavírusu.

   Respirátor FFP3 máme skladom, je ihneď k odberu v našej lekárni. V prípade objednania poštou na dobierku alebo kuriérom minimálna hodnota nákupu (kombinácia rôzneho sortimentu) by mala byť 19 EUR.

   Dostupnosť: Ihneď k odberu
   Môžeme doručiť do:
   1.12.2021
   Kód: 195
   • Cena:
   • €5,30